61 863 07 83, 501 501 929

Skórzewo, ul. Batorowska 5
Zapraszamy
od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00
w soboty od 8.00 do 13.00

    • slider1.jpg
1

Strona główna / Produkty / kleje gipsowe, masy szpachlowe oraz tynki

kleje gipsowe, masy szpachlowe oraz tynki

Gipsy, gładzie, masy szpachlowe, tynki

 

 

 


Dolina Nidy Gips Budowlany

  • 15kg  
  • 2kg 

Gips Budowlany przeznaczony jest do napraw powierzchni ścian i sufitów (np. wypełniania ubytków, otworów po kołkach itp.) oraz wszelkiego rodzaju prac montażowych i instalacyjnych (osadzanie puszek, wypełnianie bruzd z przewodami elektrycznymi, itp.). Może być również wykorzystywany do sporządzania zapraw i prefabrykatów gipsowych.

 

Dolina Nidy Gips Szpachlowy

  • 15kg  
  • 2kg 

Gips Szpachlowy jest uniwersalnym spoiwem gipsowym do wykonywania gładzi na ścianach i sufitach, oraz do prac remontowych polegających na uzupełnianiu ubytków oraz wypełnianiu drobnych rys i pęknięć. Może być również stosowany do montażu prefabrykatów gipsowych oraz mocowania narożników aluminiowych. Przeznaczony jest na typowe podłoża mineralne, takie jak beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny i gipsowy oraz płyty gipsowo-kartonowe. Spoiwa tego nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych.

 

Dolina Nidy Omega biała gipsowa gładź szpachlowa 

 

Biała gipsowa gładź szpachlowa OMEGA jest nowoczesnym materiałem zaprojektowanym do ręcznego lub maszynowego wykonywania gładzi na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Przeznaczona jest do wygładzania równych powierzchni mineralnych, w szczególności podłoży gipsowych (tynki, płyty gipsowo-kartonowe, płyty ścienne typu ProMonta), betonowych oraz tynków cementowych i cementowo-wapiennych. Nierówne podłoża mineralne w szczególności powierzchnie z pustaków i cegły (ceramicznej, silikatowej, z betonu komórkowego), należy wcześniej wyrównać tynkiem. Stanowi doskonałe podłoże pod malowanie i tapetowanie. Zaprawy tej nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych.

 

Megaron GS-1 gładź gipsowa z polimerami 

 

Gładź gipsowa FINISZ jest suchą prefabrykowaną mieszanką gipsową przewidzianą do samodzielnego przygotowania bezpośrednio przed zastosowaniem poprzez wymieszanie z wodą.

Produkt służy do wykonywania wewnętrznych gładzi gipsowych pod powłoki malarskie i tapety. Przewidziany jest do stosowania technologii szlifowania nierówności na sucho. Służy również do wypełniania ubytków i pęknięć w tynkach.

PRODUKT PODCZAS WIĄZANIA NIE KURCZY SIĘ

 

 

 

Ekor 64 podkład tynkarski pod tynki mineralne, mozaikowe oraz akrylowe

Do stosowania w renowacji oraz w termorenowacji obiektów. Tworzy znakomite podłoże pod cienkowarstwowe wyprawy tynkarskie, wzmacnia i ogranicza chłonność podłoża, zwiększa przyczepność, eliminuje przebarwienia. Nakładanie wałkiem, pędzlem lub metodą natrysku na: podłoża mineralne i drewnopochodne. Wodo- i mrozoodporny.

 

 

Ekor 961 podkład tynkarski pod tynki silikonowe

Poprawia przyczepność świeżo nakładanej warstwy tynku silikonowego. Stanowi zabezpieczenie przed przebarwieniami mogącymi przeniknąć z podłoża w świeżą warstwę tynku. Wyrównuje chłonność podłoża.

 

 

Ekomix tynk akrylowy

Do cienkowarstwowego , dekoracyjnego, barwnego, bezspoinowego i trwałego wykończenia powierzchni ścian. Stanowi estetyczne zabezpieczenie zewnętrznych lub wewnętrznych powierzchni ścian w systemach renowacji i termorenowacji budynków. Oferowany w fakturach pełnej -.„baranek” lub rowkowej - „kornik”, w ponad 100 kolorach wg palety barw producenta lub inne kolory po uprzednim uzgodnieniu zamówienia. Po związaniu jest mrozo- i wodoodporny.

 

 

Ekor 81 dekoracyjny tynk mozaikowy

Do barwnego, bezspoinowego, trwałego wykończenia powierzchni ścian. Stanowi estetyczne i odporne na szkodliwy wpływ środowiska zabezpieczenie szczególnie obciążonych powierzchni np. w strefie cokołowej budynków. oferowany w ponad 100 atrakcyjnych kompozycjach na życzenie klienta. Po związaniu jest mrozo- i wodoodporny, odporny na uderzenia, łatwy w czyszczeniu i zmywaniu.

Informacje na temat dostępnej palety kolorów znajduje się pod tym adresem: KLIKNIJ TUTAJ.

 

Ekor 82 tynk szlachetny

 

 

Do cienkowarstwowego, dekoracyjnego, barwnego, bezspoinowego i trwałego wykończenia powierzchni ścian. Stanowi estetyczne zabezpieczenie zewnętrznych lub wewnętrznych powierzchni ścian w systemach renowacji i termorenowacji budynków. Oferowany w fakturach pełnej -.„baranek” . Po związaniu jest mrozo- i wodoodporny.

 

 

 

 

Ekor 400 tynk gipsowy ręczny 

 

 

EKOR 400 jest przeznaczonym do tynkowania ręcznego jednowarstwowego 

wewnątrz suchych pomieszczeń - o wilgotności względnej nie przekraczającej 70%.

 

 

 

 

Ekor 500 szpachla gipsowa zbrojona włóknami

  • 20kg 
  • 5kg 

Szpachla przeznaczona jest do wyrównywania, szpachlowania i wygładzania złącz płyt gipsowo-kartonowych przy wy-konywaniu wewnętrznych robót wykończeniowych. Znakomicie nadaje się do wypełnienia ubytków, rys i pęknięć w tynkach. Po związaniu stanowi doskonałe podłoże pod malowanie lub tapetowanie.

 

 

 

 

 

Ekomix U klej gipsowy uniwersalny 

 

Zaprawa przeznaczona jest do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych i innych elementów gipsowych do podłoży mine-ralnych: gipsowych, z cegły ceramicznej, silikatowej, betonu itp. a także do łączenia i montażu elementów gipsowych. Po związaniu charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża z elementem klejonym.

 

 

 

 

 

Masa szpachlowa Den Braven 1,5kg 

 

 

Gotowa do użycia biała masa szpachlowa typu „finisz” w postaci pasty na bazie wodnej dyspersji żywic akrylowych, do szpachlowania ścian, sufitów, gipsów oraz tynków.

 

 

 

 

Knauff Uniflott wielofunkcyjna masa szpachlowa

  • 25kg 
  • 5kg 

Sypki materiał, oparty na bazie specjalnych gipsów, ulepszony dodatkami tworzyw sztucznych i wypełniaczy do ręcznego szpachlowania płyt impregnowanych i zespolonych.

 

 

 

 

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest POZ-BUD Monika Żytkowiak, Skórzewo, ul. Batorowska 5,60-185 Poznań.

Prześlij mi kopię wiadomości

Wpisz kod z obrazka
© 2016 pozbud. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl