61 863 07 83, 501 501 929

Skórzewo, ul. Batorowska 5
Zapraszamy
od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00
w soboty od 8.00 do 13.00

    • slider1.jpg
1

Strona główna / Produkty / kleje gipsowe, masy szpachlowe oraz tynki

kleje gipsowe, masy szpachlowe oraz tynki

Gipsy, gładzie, masy szpachlowe, tynki

 

 

 


Dolina Nidy Gips Budowlany

  • 15kg  
  • 2kg 

Gips Budowlany przeznaczony jest do napraw powierzchni ścian i sufitów (np. wypełniania ubytków, otworów po kołkach itp.) oraz wszelkiego rodzaju prac montażowych i instalacyjnych (osadzanie puszek, wypełnianie bruzd z przewodami elektrycznymi, itp.). Może być również wykorzystywany do sporządzania zapraw i prefabrykatów gipsowych.

 

Dolina Nidy Gips Szpachlowy

  • 15kg  
  • 2kg 

Gips Szpachlowy jest uniwersalnym spoiwem gipsowym do wykonywania gładzi na ścianach i sufitach, oraz do prac remontowych polegających na uzupełnianiu ubytków oraz wypełnianiu drobnych rys i pęknięć. Może być również stosowany do montażu prefabrykatów gipsowych oraz mocowania narożników aluminiowych. Przeznaczony jest na typowe podłoża mineralne, takie jak beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny i gipsowy oraz płyty gipsowo-kartonowe. Spoiwa tego nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych.

 

Dolina Nidy Omega biała gipsowa gładź szpachlowa 

 

Biała gipsowa gładź szpachlowa OMEGA jest nowoczesnym materiałem zaprojektowanym do ręcznego lub maszynowego wykonywania gładzi na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Przeznaczona jest do wygładzania równych powierzchni mineralnych, w szczególności podłoży gipsowych (tynki, płyty gipsowo-kartonowe, płyty ścienne typu ProMonta), betonowych oraz tynków cementowych i cementowo-wapiennych. Nierówne podłoża mineralne w szczególności powierzchnie z pustaków i cegły (ceramicznej, silikatowej, z betonu komórkowego), należy wcześniej wyrównać tynkiem. Stanowi doskonałe podłoże pod malowanie i tapetowanie. Zaprawy tej nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych.

 

Megaron GS-1 gładź gipsowa z polimerami 

 

Gładź gipsowa FINISZ jest suchą prefabrykowaną mieszanką gipsową przewidzianą do samodzielnego przygotowania bezpośrednio przed zastosowaniem poprzez wymieszanie z wodą.

Produkt służy do wykonywania wewnętrznych gładzi gipsowych pod powłoki malarskie i tapety. Przewidziany jest do stosowania technologii szlifowania nierówności na sucho. Służy również do wypełniania ubytków i pęknięć w tynkach.

PRODUKT PODCZAS WIĄZANIA NIE KURCZY SIĘ

 

 

 

Ekor 64 podkład tynkarski pod tynki mineralne, mozaikowe oraz akrylowe

Do stosowania w renowacji oraz w termorenowacji obiektów. Tworzy znakomite podłoże pod cienkowarstwowe wyprawy tynkarskie, wzmacnia i ogranicza chłonność podłoża, zwiększa przyczepność, eliminuje przebarwienia. Nakładanie wałkiem, pędzlem lub metodą natrysku na: podłoża mineralne i drewnopochodne. Wodo- i mrozoodporny.

 

 

Ekor 961 podkład tynkarski pod tynki silikonowe

Poprawia przyczepność świeżo nakładanej warstwy tynku silikonowego. Stanowi zabezpieczenie przed przebarwieniami mogącymi przeniknąć z podłoża w świeżą warstwę tynku. Wyrównuje chłonność podłoża.

 

 

Ekomix tynk akrylowy

Do cienkowarstwowego , dekoracyjnego, barwnego, bezspoinowego i trwałego wykończenia powierzchni ścian. Stanowi estetyczne zabezpieczenie zewnętrznych lub wewnętrznych powierzchni ścian w systemach renowacji i termorenowacji budynków. Oferowany w fakturach pełnej -.„baranek” lub rowkowej - „kornik”, w ponad 100 kolorach wg palety barw producenta lub inne kolory po uprzednim uzgodnieniu zamówienia. Po związaniu jest mrozo- i wodoodporny.

 

 

Ekor 81 dekoracyjny tynk mozaikowy

Do barwnego, bezspoinowego, trwałego wykończenia powierzchni ścian. Stanowi estetyczne i odporne na szkodliwy wpływ środowiska zabezpieczenie szczególnie obciążonych powierzchni np. w strefie cokołowej budynków. oferowany w ponad 100 atrakcyjnych kompozycjach na życzenie klienta. Po związaniu jest mrozo- i wodoodporny, odporny na uderzenia, łatwy w czyszczeniu i zmywaniu.

Informacje na temat dostępnej palety kolorów znajduje się pod tym adresem: KLIKNIJ TUTAJ.

 

Ekor 82 tynk szlachetny

 

 

Do cienkowarstwowego, dekoracyjnego, barwnego, bezspoinowego i trwałego wykończenia powierzchni ścian. Stanowi estetyczne zabezpieczenie zewnętrznych lub wewnętrznych powierzchni ścian w systemach renowacji i termorenowacji budynków. Oferowany w fakturach pełnej -.„baranek” . Po związaniu jest mrozo- i wodoodporny.

 

 

 

 

Ekor 400 tynk gipsowy ręczny 

 

 

EKOR 400 jest przeznaczonym do tynkowania ręcznego jednowarstwowego 

wewnątrz suchych pomieszczeń - o wilgotności względnej nie przekraczającej 70%.

 

 

 

 

Ekor 500 szpachla gipsowa zbrojona włóknami

  • 20kg 
  • 5kg 

Szpachla przeznaczona jest do wyrównywania, szpachlowania i wygładzania złącz płyt gipsowo-kartonowych przy wy-konywaniu wewnętrznych robót wykończeniowych. Znakomicie nadaje się do wypełnienia ubytków, rys i pęknięć w tynkach. Po związaniu stanowi doskonałe podłoże pod malowanie lub tapetowanie.

 

 

 

 

 

Ekomix U klej gipsowy uniwersalny 

 

Zaprawa przeznaczona jest do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych i innych elementów gipsowych do podłoży mine-ralnych: gipsowych, z cegły ceramicznej, silikatowej, betonu itp. a także do łączenia i montażu elementów gipsowych. Po związaniu charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża z elementem klejonym.

 

 

 

 

 

Masa szpachlowa Den Braven 1,5kg 

 

 

Gotowa do użycia biała masa szpachlowa typu „finisz” w postaci pasty na bazie wodnej dyspersji żywic akrylowych, do szpachlowania ścian, sufitów, gipsów oraz tynków.

 

 

 

 

Knauff Uniflott wielofunkcyjna masa szpachlowa

  • 25kg 
  • 5kg 

Sypki materiał, oparty na bazie specjalnych gipsów, ulepszony dodatkami tworzyw sztucznych i wypełniaczy do ręcznego szpachlowania płyt impregnowanych i zespolonych.

 

 

 

 

Wyślij zapytanie

Prześlij mi kopię wiadomości

Wpisz kod z obrazka
© 2016 pozbud. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl