61 863 07 83, 501 501 929

Skórzewo, ul. Batorowska 5
Zapraszamy
od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00
w soboty od 8.00 do 13.00

    • slider1.jpg
1

Strona główna / Produkty / Kleje do płytek oraz fugi

Kleje do płytek oraz fugi

KLEJE, FUGI I AKCESORIA DO PŁYTEK ORAZ GRESU PORCELANOWEGO

 

 

 

 


Ekomix klej do płytek ceramicznych  C1 

 

Do cienkowarstwowego przyklejania płytek ceramicznych o nasiąkliwości powyżej 3% na typowych podłożach budowlanych. Zaprawa cementowa mrozo- i wodoodporna.

 

 

 

 

 

 

Biogres (Biały/Szary) klej mineralny ekokompatybilny  C2 TE 

 Klej mineralny ekokompatybilny o niskiej zawartości syntetycznych dodatków chemicznych  do półelastycznego klejenia przy zerowym spływaniu pionowym i długim czasie otwartym  gresu porcelanowego, ceramiki i kamieni naturalnych.

 

 

 

 

 

Bioflex (biały/szary) klej żelowy mineralny ekokompatybilny  C2 TE 

 Bioflex to mineralny elastyczny klej nieorganiczny włoskiej firmy Kerakoll.  Przeznaczony do przyklejania zarówno gresu, ceramiki oraz kamieni  naturalnych. Cechuje się wysoce tiksotropową żelową strukturą, która utrzymuje  swój kształt i grubość pod płytką. Bioflex zawiera składniki pochodzenia  roślinnego, które poprawiają jego obrabialność przy redukcji do absolutnego  minimum dodatków chemicznych. Nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. 

 

 

 

 

Ekor 15 klej do płytek dużych formatów  C2 TE S1 

 Zaprawa jest przeznaczona do klejenia wszystkich typów płytek ceramicznych,  terakoty, płytek gresowych, klinkierowych, kamionkowych, szczególnie zalecana do gresu  porcelanowego i   szkliwionego o dużych formatach oraz do kamienia naturalnego, płyt  żywicznych  i kompozytowych (niewrażliwych na przebarwienia), na typowe i trudne  podłoża  budowlane.

 

 

 

 

 

 

Ekor 12 klej wysokoelastyczny uniwersalny  C2 TE 

 Do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych np. gres, na trudne i nietypowe podłoża  budowlane, ogrzewanie podłogowe, płyty g-k, również na hydroizolacje z EKOR 71, EKOR  72 oraz mikrozaprawę ANTOL AQUAPROOF oraz do klejenia „płytka na płytkę”. Wodo- i  mrozoodporny, na zewnątrz i do wewnątrz.

 

 

 

 

 

Ekor 14 biały klej superelastyczny  C2 TE S1 

 Biała, cementowa zaprawa klejowa do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych  szczególnie przeznaczona jest do: marmurów, witromozaiki, ścianek z luksferów, okładzin z  kamienia naturalnego, na trudne i nietypowe podłoża budowlane, na ogrzewanie podłogowe  również na mikrozaprawy hydroizolacyjne oraz do klejenia „płytka na płytkę”. Wodo- i  mrozoodporna, na zewnątrz i do wewnątrz.

 

 

 

 

 

H40 No Limits klej żelowy uniwersalny ekokompatybilny  C2 TE S1 

 Klej żelowy strukturalny, elastyczny, wielofunkcyjny, przeznaczony do klejenia wszystkich  typów materiałów na wszelkiego rodzaju podłożach, przy każdym rodzaju zastosowania,  również w warunkach ekstremalnych. 

 

 

 

 

 

Fuga Ekor 20 novakolor

Zaprawa przeznaczona jest do spoinowania ceramicznych okładzin ściennych i podłogowych o szerokości spoin od 1 do 8mm. Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Można stosować na podłoża typowe a także na podłoża trudne jak balkony, podłogi ogrzewane, zbiorniki wody, niecki basenów kąpielowych itp. Przed zastosowaniem zaprawy na podłożach trudnych wymagane są konsultacje z Działem Technicznym.

Pełna kolorystyka znajduje się pod tym adresem: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest POZ-BUD Monika Żytkowiak, Skórzewo, ul. Batorowska 5,60-185 Poznań.

Prześlij mi kopię wiadomości

Wpisz kod z obrazka
© 2016 pozbud. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl