61 863 07 83, 501 501 929

Skórzewo, ul. Batorowska 5
Zapraszamy
od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00
w soboty od 8.00 do 13.00

    • slider1.jpg
1

Strona główna / Produkty / Kleje do płytek oraz fugi

Kleje do płytek oraz fugi

KLEJE, FUGI I AKCESORIA DO PŁYTEK ORAZ GRESU PORCELANOWEGO

 

 

 

 


Ekomix klej do płytek ceramicznych  C1 

 

Do cienkowarstwowego przyklejania płytek ceramicznych o nasiąkliwości powyżej 3% na typowych podłożach budowlanych. Zaprawa cementowa mrozo- i wodoodporna.

 

 

 

 

 

 

Bioflex (biały/szary) klej żelowy mineralny ekokompatybilny  C2 TE 

 Bioflex to mineralny elastyczny klej nieorganiczny włoskiej firmy Kerakoll.  Przeznaczony do przyklejania zarówno gresu, ceramiki oraz kamieni  naturalnych. Cechuje się wysoce tiksotropową żelową strukturą, która utrzymuje  swój kształt i grubość pod płytką. Bioflex zawiera składniki pochodzenia  roślinnego, które

 

 

 

 

 

H40 No Limits klej żelowy uniwersalny ekokompatybilny  C2 TE S1 

 Klej żelowy strukturalny, elastyczny, wielofunkcyjny, przeznaczony do klejenia wszystkich  typów materiałów na wszelkiego rodzaju podłożach, przy każdym rodzaju zastosowania,  również w warunkach ekstremalnych. 

 

 

 

 

 

Fugalite Eko 0-10 3kg

Ceramizowana certyfikowana oraz ekokompatybilna spoina o podwyższonej obrabialności i zmywalności, bakteriostatyczna i grzybostatyczna nieprzepuszczalna i plamoodporna do fug grubości 1 do 10mm o podwyższonej odporności chemiczno-mechanicznej, gwarantuje ciągłość powierzchni ceramicznych.

KARTA TECHNICZNA            ZUŻYCIE

Dostępna jest w 28 kolorach. Wzornik kolorów do zobaczenia w naszej firmie.

Kolory dostępne przeważnie od ręki: 01-biały, 03-perłowo-szary, 04-stalowy, 05-antracyt,

06-czarny, 07-jaśminowy, 08-beż bahama, 09-karmel, 10-terakota, 11-brązowy, 12-orzechowy, 38-husky, 

44-cemento, 45-limestone, 46-avorio, 48-moka 51-silver,  52-tortora, invisible

 

Fugabella porcelana 0-8

Ekokompatybilna, certyfikowana, naturalnie bakteriostatyczna i grzybostatyczna spoina mineralna stabilizowana czystym wapnem naturalnym NHL 5, normalnie wiążąca i szybko twardniejąca, do fug o podwyższonej trwałości koloru, od 0 do 8mm. Jednoskładnikowa o najniższej emisji lotnych związków organicznych. Po związaniu odpowiednia jako kruszywo do recyklingu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest POZ-BUD Monika Żytkowiak, Skórzewo, ul. Batorowska 5,60-185 Poznań.

Prześlij mi kopię wiadomości

Wpisz kod z obrazka
© 2016 pozbud. Wszelkie prawa zastrzeżone realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl